ДНЗ "Ясочка" Краснолуцької сільської ради

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дошкільний навчальний заклад «Ясочка»

Краснолуцької сільської ради

     Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. І саме в цей день, 01 червня 2012 року, гостинно відкрив двері для малечі дошкільний навчальний заклад «Ясочка», який знаходиться за адресою: Полтавська обл., Гадяцький р-н, с. Красна Лука, вул.Леніна, 30. Засновником дошкільного навчального закладу є Краснолуцька сільська рада. Заклад розташований у приміщенні Краснолуцької ЗОШ І-ІІ ст. 

ФОТОМИТІ З ВІДКРИТТЯ

        

        Дошкільний навчальний заклад «Ясочка» розрахований на 20 місць. На сьогоднішній день у закладі функціонує одна різновікова група чисельністю 24 вихованців.

       ДНЗ «Ясочка» задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти. Зміст роботи визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та здійснюється за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

      У закладі працює творчий і дружній педагогічний колектив, який складається з 3 педагогів, а саме: завідуюча та 2 вихователі. Завдяки їх співпраці проходять веселі і яскраві свята, музичні і спортивні розваги, театралізовані вистави за участю дошкільників.

  

     Дошкільний навчальний заклад має всі необхідні умови, які відповідають сучасним санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам. До послуг вихованців надані просторі і добре оснащені спальня та ігрова кімната, зал для занять фізкультурою і музикою, роздягальня.

  

     Педагогічний колектив закладу постійно працює над створенням предметно-розвивального середовища, яке допомагає виховувати дітей у лагідній доброзичливій атмосфері. Завдяки цьому ДНЗ має всі необхідні умови для розвитку різноманітних видів діяльності дітей і спонуканню їх до спільної діяльності та індивідуальних занять.

        Діяльність дошкільного навчального закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.

       На території ДНЗ знаходиться майданчик для організації прогулянок з дітьми, обладнаний сучасними ігровими спорудами, доріжками здоровя природного характеру.

      Особливу увагу приділяємо добору та організації заходів фізкультурно-оздоровчого змісту на свіжому повітрі. Щоденна ранкова гімнастика, фізкультхвилинка, заняття з фізичного виховання, загартовуючі процедури, рухливі ігри на прогулянці, спостереження, піші переходи, дозвілля, спортивні та народні свята є запорукою здоров’я дітей.

 

         Наші вихованці – сучасні талановиті діти, життєрадісні, невтомні, допитливі.

        Наші батьки – найкращі помічники, доброзичливі, культурні, толерантні, активні учасники різноманітних заходів, які проводяться в ДНЗ.

       Зусиллями педагогічного колективу заклад за чотири роки існування перетворився з навчальної установи на теплий затишний дім для малюків. Саме тому вихованці кожного ранку з радістю поспішають до садочка де на них чекають люди, для яких кожен малюк – це центр Всесвіту.

      Колектив дошкільного навчального закладу «Ясочка» впевнено крокує у завтрашній день, вдосконалюючи свою роботу, розуміючи неповторність кожної дитини, турбуючись про те, щоб вона росла здоровою і розвивалася у відповідності до власного потенціалу.

Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz
 • Ділова Україна. Календар свят рідною мовою

  Національна дитяча гаряча лінія
  Національна гаряча лінія

  Copyright MyCorp © 2019
  Створити безкоштовний сайт на uCoz